OHLÉDNUTÍ ZA LETNÍM DYZAJN MARKETEM

Cítíme vděčnost po celém těle, kolik úžasných bytostí za námi na stánek přišlo na této báječné akci v legendární tržnici v pražských Holešovicích!

Nejvíc jsme si užívaly pohled na ženy, které vyšly z kabinky jako znovuzrozené. Jak šaty dělají člověka!

To prostě milujeme. Tu změnu, kdy najednou ta žena vyzáří svou krásu, zazáří ji oči a úsměv na tváři. A pak ten muž... jen se dívá a je šťastný s ní.

 

Tak to se dělo. Oba dva dny. Byla to pro nás čest naše klientky opečovat, nejen vláknem a správnýma barvičkama, ale také slovem.

Náš tým, to jsou terapeutky a jogínky, my rády chodíme do velkých hloubek a vracíme se/druhé do přítomnosti. Tam, kde je hezky.

 

Nové střihy a barvy potěšily, rozprodaly jsme naše skvělé bavlněné dlouhé kardigány i čokoládové turčáčky (no to byl úplnej hit!), taky asymetrické topíky a rozevláte tuničky, které hezky schovávají, co nechceme ukazovat :-)

Zapsaly jsme si pár poznámek od zákaznic a protože většina z nich byla poptávka na ČERNOU yoga sukýnku (kterou jsme původně vůbec nechtěly :-)))) ), tak ji s láskou připravíme. I když bude černá, je jasné, že zůstane na trhu jedinečná i v této nejedinečné barvě :-)

Na příští Dyzajn ji určitě přivezem!

9-10.9.2023 se na Vás znovu těšíme, na nejlepším módním trhu v zemi!

Zpět do obchodu